Щиро вдячні міністерці Марині Лазебній та всій її професійній команді за можливість працювати спільно для нашої перемоги.

Наша команда за останні кілька місяців доставила гуманітарну допомогу для українців з восьми областей нашої держави і продовжуємо це робити й надалі. Віримо і впевнені, що кожен має працювати на своєму «фронті», щоб якомога швидше здобути перемогу України!

Цей досвід взаємодії волонтерів та держави точно продемонструє, що разом ми зможемо більше! Ми обговорили проблемні питання у регулювання правового статусу волонтерів, доставку гуманітарних вантажів у міста, де відбуваються активні бойові дії, співпрацю з місцевими військово-цивільними адміністраціями для задоволення першочергових потреб людей з деокупованих та міст, що потерпають від війни, залучення максимальної кількості благодійників, в першу чергу з-за кордону, для адресної допомоги родинам через платформу єДопомога.

“Ми цінуємо та дякуємо кожному волонтеру, кожній громадській організації, які спільно з державою допомагають відповідати на виклики сьогодення українцям. Співпраця Мінсоцполітики та Українського коду лише збільшить наші можливості. Разом ми можемо донести допомогу навіть туди, де не працюють магазини, немає зв’язку і тривають обстріли. Ми також вже побачили, що для допомоги постраждалим від війни в місцях, де інфраструктура життєзабезпечення працює, соціальна платформа єДопомога є зручним сучасним інструментом, який дає можливість благодійнику з будь-якого куточка світу допомогти за пару кліків самостійно обраній український родині харчами, ліками, а через кілька днів ще і пальним”, – зазначила Марина Лазебна Міністр соціальної політики України.

“Наша співпраця дозволить допомогти ще більшій кількості людей. Для цього ми починаємо співпрацювати з криптовалютною біржою KUNA. За рахунок цифрової валюти світ ще більше підтримає Україну та наблизить нашу перемогу”, – підкреслив Андрій Перехрест голова Громадської організації «Український код».

“Війна триває і взаємодія держави та волонтерів досі залишається вкрай важливою. Тож я підтримую та вітаю співпрацю Мінсоцполітики та Українського коду, а також особисто долучаюсь до інформаційної підтримки соціальної платформи єДопомога. Завдання кожного з нас зберегти життя людей та допомогти тим, хто цього найбільше потребує”, – зазначив Василь Вірастюк, народний депутат Верховної ради України ІХ скликання.

Разом – сильніші!

Last modified: 7 Серпня, 2022