Зараз настав найбільш підходящий момент для інвестування в новий бізнес, з новими бізнес-моделями. Пандемія радикально змінює людські звички, саму структуру економіки. Ті підприємці, які зуміють першим осідлати хвилю змін отримають перевагу над своїми конкурентами.

Тож, аналізуй кращі ідеї для стартапу 2022 року:

1. Сервіс для контролю дистанційної роботи

Один з головних трендів сучасності – збільшення кількості віддалених співробітників. Згідно з даними дослідження компанії Gartner, після закінчення карантину 74% компаній залишить на віддаленій роботі щонайменше 5% співробітників. Зростання популярності дистанційної роботи означає, що робочі процеси будуть оцифровуватися. Компаніям зараз як ніколи потрібні різні сервіси для організації дистанційної роботи, хмарні сховища даних, система трекінгу і контролю за співробітниками, програми відеозв’язку, CRM-системи, сервіси для управління файлами. Стартапи, які будь-яким чином допомагають організувати віддалену роботу, будуть викликати особливий інтерес у інвесторів.

2.  Інтернет-маркетинг для малого та середнього бізнесу

Карантин черговий раз продемонстрував, що якщо бізнес відсутній в інтернеті, то він не існує. Тому малі і середні підприємці були змушені йти в онлайн. Однак, більшість бізнесменів не можуть дозволити собі оплачувати роботу професійних маркетологів, містити цілі відділи маркетингу. Тому вони змушені звертатися до агентств інтернет-маркетингу.

Якщо у Вас є експертиза в маркетингу, то Ви можете спробувати створити власну агенцію, яка буде надавати послуги малому та середньому бізнесу. Ви можете спеціалізуватися в якійсь конкретній сфері (SEO або SMM, наприклад) або ж надавати повний комплекс маркетингових послуг.

3. Аграрні технології

Сільське господарство стає все більш технологічним. Кліматичні зміни і цифровізація економіки змушують аграріїв шукати нові високотехнологічні рішення. У сучасному сільськогосподарському підприємстві вже досить активно використовуються найновіші цифрові рішення. Агросектор стає одним з головних клієнтів українських IT-компаній.

Існують дві хороші ніші для створення стартапу в агросфері: Ви можете або запустити високотехнологічне фермерське господарство, або ж розробляти програмне забезпечення для агробізнесу.

Джерело: InVenture

Last modified: 8 Листопада, 2021