Підтримати нас

* Поле імені і прізвища є обов'язковими для заповненняБезповоротна фінансова допомога

Також ви можете підтримати нас через платіжну систему PayPal: ukrainian.code@gmail.com

Будь ласка, при оплаті через платіжну ситему “LiqPay” в валюті Гривня (UAH) не змінюйте в “Призначені платежів” текст: Безповоротна фінансова допомога – це важливо для нашої фінансової звітності!

Зазначаємо, що відповідно пп.14.1.257 п.14.1. ст.14 Податкового кодексу України №2755-VI від 02.12.2010р. безповоротна фінансова допомога – це, зокрема, сума коштів, передана платнику податків згідно з договорами дарування, іншими подібними договорами або без укладання таких договорів. Тобто безповоротна фіндопомога, як випливає з її назви, не передбачає повернення, а надається безоплатно. З погляду Цивільного кодексу України, така допомога є дарунком, якщо вона не має цільового характеру, або пожертвою, якщо її видають на певну мету.

Всі одноразові платежі (100%) від фізичних та юридичних осіб, які будуть здійснені через платіжну систему Liqpay за допомогою банківської карти будуть направлені ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД» на реалізацію наших Проєктів.

Зазначимо, що кожен, хто надішле ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД» безповоротну фінансову допомоги, не направляє її на конкретний проєкт ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД». Всі зібрані кошти від фізичних та юридичних осіб направляються на всі проєкти ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД». ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД» залишає за собою право розподілу та перерозподілу безповоротної фінансової допомоги між діючими/завершеними проєктами ГО «УКРАЇНСЬКИЙ КОД», опис яких відображатиметься у вкладці сайту «Наші проєкти».

Використання безповоротної фінансової допомоги будуть відображатися у Фінансовому звіті організації, з якими можна ознайомитися у вкладці сайту “Звіти”.