Український Код” приєднується як партнер до діяльності ВІ «Активна Громада», щоб підсилити інформування людей в Україні та за кордоном про ситуацію у всіх регіонах нашої держави під час воєнного стану в Україні. 

Ми будемо публікувати інтерв’ю з очевидцями («Війна очима українців»), інтерв’ю з українською діаспорою в різних країнах світу, тренінги, прямі ефіри та матеріали щодо психологічної допомоги населенню під час війни.

Тут ви знайдете щоденну оперативну інформація з регіонів щодо порушень прав людини, свідчень мешканців регіонів та стану інфраструктури: https://ag.com.ua/news/

Кожен має знати правду про війну Росії проти України.
Світ має це бачити! 

Ініціатива «Активна Громада», започаткована активістами Інституту «Республіка» після Євромайдану (2014 рік), яка зосередилася на активізації та залученні українців до процесу прийняття рішень. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити не менше 1% громадян до прийняття рішень та просування реформ в Україні на системній основі для добробуту українських громад. На сьогодні ініціатива працює в 30 громадах України.

Last modified: 23 Березня, 2022