Мета: адресна допомога людям, які постраждали від війни та зареєструвались на платформі Мінсоцполітики «єДопомога»

Цільові групи: багатодітні сім’ї, пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, ВПО.

Тепер можемо допомагати ще більше людям, які постраждали від війни. Тож, якщо потребуєш гуманітарної допомоги – реєструйся за посиланням: https://social.edopomoga.gov.ua/ua/

Метью Крейтман, керівник відділу гуманітарного реагування Комітету відкритої демократії США, що опікується проектом «Допоможіть Україні 22: Операція «Паляниця» висловив підтримку Україні та всім українцям у боротьбі за свободу та демократію:

«Ми повністю підтримуємо здатність українського уряду використовувати IT-талант країни та успіхи електронного урядування для швидкого гуманітарного реагування.

Це швидкий, інноваційний інструмент, який використовує технології та дані, щоб надати більше допомоги більшій кількості людей, які цього потребують.

Ми бачимо успіх реформи децентралізації щодня: органи місцевого самоврядування координують підтримку з НУО, волонтерами та МПО, щоб допомогти своїм громадам. E-dopomoga оцифровує більшу частину цього та дає змогу допомогти більшій кількості людей в Україні та за кордоном.

– підкреслив важливість взаємодії та співпраці Метью Крейтман, керівник відділу гуманітарного реагування Комітету відкритої демократії США.

Last modified: 2 Липня, 2022